Otwórz przedszkole

Otwórz Zieloną Wieżę

W ramach Sieci Zielonej Wieży rozpoczęły działalność dwie placówki w Warszawie i od września w Wieliczce!

 

Aktywnie wspieramy tworzenie kolejnych miejsc w przedszkolach i żłobkach dla dzieci, które obecnie z powodu odległości lub ograniczonej dostępności nie mogą uczęszczać do Zielonej Wieży, mimo że bardzo by chciały.

Prowadzimy program wsparcia dla odważnych, którzy chcą podjąć wyzwanie założenia własnego przedszkola i/lub żłobka, nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce. Bazując na doświadczeniu Zielonej Wieży i wykorzystując nasze know-how, czyli wiedzę praktyczną, tworzymy wspólnie Sieć Zielonej Wieży.

Jeśli bliskie Ci są idee w oparciu o które działamy, jesteś osobą która szuka pomysłu na własny biznes lub mamą powracającą z urlopu macierzyńskiego na rynek pracy, to może być idealna opcja dla Ciebie. Dzięki marce Zielona Wieża możesz ułatwić sobie start. Sieć Zielonej Wieży działa na zasadzie podobnej do franczyzy, przy jednoczesnym zachowaniu własnej autonomii i wolności w podejmowaniu decyzji w dążeniu do realizacji wspólnej wizji.

Nie wiesz jak założyć własne przedszkole lub żłobek? Zastanawiasz się, od czego zacząć? Zapewniamy wsparcie we wszystkich aspektach:

  • asystujemy w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i dotacji z budżetu,
  • podpowiadamy jak uzyskać środki na inwestycję,
  • pomagamy w rekrutacji dzieci i nauczycieli, przygotowaniu harmonogramu prac i zaaranżowaniu placówki,
  • przeprowadzamy szkolenia i oferujemy praktyki dla Ciebie jako właściciela placówki oraz nauczycieli,
  • udostępniamy naszą firmową stronę www do twojego użytku,
  • dzielimy się opracowanymi materiałami i dokumentami

Jesteśmy niezmiernie przejęci całym przedsięwzięciem, bo to pierwszy tak duży projekt od czasu startu Zielonej w styczniu 2014 roku. Dziś, mając na pokładzie 80 dzieci, tę jedną placówkę wypełnioną po brzegi, pragniemy dalej realizować naszą misję. Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem jest dla nas naturalne… Trzymajcie kciuki! 🙂

Zainteresowanych założeniem własnej placówki prosimy o kontakt.

Napisz kilka słów o sobie i załącz numer telefonu do dalszego kontaktu.

lub wpisz swój adres mailowy poniżej. Dodatkowo będziemy informować Cię o aktualnościach, szkoleniach i warsztatach w Zielonej Wieży.

Podając swój adres mailowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu e-mail przez Zieloną Wieżę Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, na potrzeby otrzymywania informacji i aktualności o Sieci Zielonej Wieży.

Link do informacji