Patrycja

Jestem Patrycja, a przy bliższym poznaniu – zazwyczaj Pati. Jestem łagodną i niezwykle wrażliwą dziewczyną, której w życiu zależy przede wszystkim na tym, aby żyć w zgodzie ze sobą i innymi ludźmi. Prawdziwie i szczerze, tworząc też jednocześnie takie relacje. Z dziećmi pracuję od ponad 2 lat – najpierw jako korepetytorka z języka angielskiego, a później przez rok w bliskościowym przedszkolu leśnym w duchu NVC (łącząc te dwie prace jednocześnie). Praca z dziećmi daje mi niesamowitą satysfakcję i radość, i śmiało mogę powiedzieć, że „kocham moją pracę”.

Uwielbiam obserwować dzieci i towarzyszyć im w procesie rozwoju. Pomagać i wspierać. Dbać o granice i pomagać je stawiać. Dzięki rocznemu stażu w przedszkolu leśnym mam nawet opanowane bieganie na bosaka po ziemi. Nawiązanie więzi z dzieckiem i jego zaufanie do mnie jest dla mnie najważniejsze. Łączę to z NVC, które wiele wniosło do mojego życia.

Prywatnie i na co dzień – kupuję zdecydowanie za dużo książek, trochę maluję obrazy i przebywam jak najwięcej czasu wśród natury. Cieszę się, że będę mogła poznać Wasze dzieci