Franczyza
Wspieramy prowadzenie miejsc przyjaznych dzieciom i rodzicom.

Przygotowujemy dla Was jeszcze lepszą ofertę współpracy.

Nowe propozycje już pod koniec roku.

  • Z nami możesz założyć własne przedszkole lub żłobek. Aktywnie pomagamy w tworzeniu kolejnych miejsc opieki i edukacji dla dzieci
  • Sieć Zielonej Wieży działa na zasadzie podobnej do franczyzy, przy jednoczesnym zachowaniu własnej autonomii i wolności w podejmowaniu decyzji w dążeniu do realizacji wspólnej wizji.
  • Jeśli bliskie Ci są idee w oparciu o które działamy, jesteś osobą która szuka pomysłu na własny biznes lub mamą powracającą z urlopu macierzyńskiego na rynek pracy, to może być idealna opcja dla Ciebie. Dzięki marce Zielona Wieża możesz ułatwić sobie start.
  • Nie wiesz jak założyć własne przedszkole lub żłobek? Zastanawiasz się, od czego zacząć? Zapewniamy wsparcie we wszystkich aspektach:

asystujemy w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i dotacji z budżetu,

podpowiadamy jak uzyskać środki na inwestycję,

pomagamy w rekrutacji dzieci i nauczycieli, przygotowaniu harmonogramu prac i zaaranżowaniu placówki,

przeprowadzamy szkolenia i oferujemy praktyki dla Ciebie jako właściciela placówki oraz nauczycieli,

udostępniamy naszą firmową stronę www do twojego użytku,

dzielimy się opracowanymi materiałami i dokumentami

Jesteśmy niezmiernie przejęci całym przedsięwzięciem, bo to pierwszy tak duży projekt od czasu startu Zielonej w styczniu 2014 roku. Dziś, mając na pokładzie 80 dzieci, tę jedną placówkę wypełnioną po brzegi, pragniemy dalej realizować naszą misję. Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem jest dla nas naturalne… Trzymajcie kciuki!

Zainteresowanych założeniem własnej placówki prosimy o kontakt:

Newsletter

Zapisując się, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Zielona Wieża Sp. z o.o.. Zgodę będziesz mogła/mógł w każdej chwili wycofać. Szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.