Konferencja
[evc_image_gallery type=”carousel” number_of_visible_items=”3″ carousel_navigation=”no” carousel_pagination=”no” images=”855,854,853,852,851,850,849,848″ image_size=”500×600″ carousel_margin=”20″]

❤ Drodzy, ruszamy!

Nadszedł ten długo wyczekiwany moment, w którym postanowiliśmy podzielić się wiedzą naszych wykwalifikowanych nauczycieli z Zielonej Wieży ?.

Dla Was podjęliśmy się zorganizowania cyklu szkoleń i warsztatów inspirowanych ideami Porozumienia bez Przemocy, Rodzicielstwa Bliskości oraz wartościami promowanymi przez Jespera Juula.

To będzie 100% najnowszej wiedzy eksperckiej obudowanej długoletnią praktyką, setkami rozmów, zaopiekowanych smutków, dzielonych radości.

Zaplanowaliśmy spotkania dla rodziców, nauczycieli, opiekunów i osób na co dzień pracujących z dziećmi w różnym wieku – takich, którym zależy na budowaniu z nimi pozytywnych, opartych na szacunku relacji.

Jesteśmy wdzięczni i szczęśliwi, że możemy się dzielić, inspirować i wymieniać z Wami doświadczeniami!

Wpisz adres email, aby otrzymywać informacje i aktualności o szkoleniach i warsztatach Zielonej Wieży: 

Podając swój adres mailowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu e-mail przez Zieloną Wieżę Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, na potrzeby otrzymywania informacji i aktualności o szkoleniach i warsztatach Zielonej Wieży.

Link do informacji

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2